La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse
$$$$

Beschrijving

Tijdens een verblijf in La Parenthese Appartement van 40 m^2 kunnen gasten zich ontspannen op een terras op ongeveer 2 km van Librairie Expression. Het appartement biedt moderne faciliteiten, zoals Wi-Fi en benodigdheden zoals parkeerplaatsen voor autoreizigers.

Locatie

Het 1-slaapkamer appartement is gelegen op 2-km afstand van Musée international de la parfumerie. Deze accommodatie ligt binnen 10 minuten met de auto van Musée du Parfum Fragonard.

Dit appartement is niet te ver van Les Plaines bushalte.

Kamers

La Parenthese Appartement biedt een terras en een kleedruimte, en is uitgerust met airconditioning, evenals moderne voorzieningen zoals een TV en een flatscreen TV met satellietzenders. De 1-badkamer accommodatie is ook ingericht met een bank en een bureau. Er worden bedden met veren kussens, donzen kussens en hypoallergene donzen kussens verstrekt. Hier vindt u een inloopdouche en een apart toilet voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Eten en Drinken

Het appartement bestaat uit een ingerichte keuken met een magnetron, een waterkoker en een koelkast.

Zaken en Recreatie

Tijdens hun verblijf in de accommodatie kunnen gasten ook deelnemen aan activiteiten als wandelen.

Licentienummer: 06069000444MQ

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 15:00-23:59
vanaf 08:00-11:00
Voorzieningen
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Oude naam
la parenthèse
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Appartement met een Slaapkamer
  • Kamergrootte:

    40 m²

  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
  • Douche
  • Koffiezetapparaat

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Gratis parkeren
Keukenfaciliteiten

Droger

Elektrische waterkoker

Keukengerei

Airconditioning
TV

Flat-screen TV

Sportactiviteiten

Wandelen

Eten/ Drinken

Buiten eethoek

Faciliteiten voor kinderen

Bordspellen

Sport en Fitness

  • Wandelen

Diensten

  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Tours/Ticketservice

Eten

  • Buiten eethoek

Voor kinderen

  • Bordspellen

Spa en Recreatie

  • Live-entertainment
  • Tuin

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Terras
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

Badkamer

  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Media

  • Flat-screen TV
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse

💵 Laagste kamerprijs 145 €
📏 Afstand tot het centrum 2.6 km
✈️ Afstand tot de luchthaven 40.5 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Nice Côte d'Azur, NCE

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
N*3 70 Chemin Des Acacias, Grasse, Frankrijk, 06130
Kaartweergave
N*3 70 Chemin Des Acacias, Grasse, Frankrijk, 06130
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Hotels in de omgeving
Enceinte de la Marbriere
150 m

Beoordelingen van La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse

9.5 /10
Perfect
44 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse

Wat is de huurprijs bij La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse appartement?
De kosten van een overnachting bij La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse appartement bedragen €127.
Heeft La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse een parkeergelegenheid in de buurt?
Ja, La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse biedt parkeerplaatsen.
Kan ik naast La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse appartement ook openbaar vervoer vinden?
Ja, er is een bushalte, Les Plaines op 10 minuten lopen van La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse appartement.
Welke kamervoorzieningen kunnen we vinden in La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse?
La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse beschikt over airconditioning, evenals een kluis en een persoonlijk kluisje.
Is de keuken aanwezig bij het appartement?
Het appartement heeft een ingerichte keuken voorzien van een magnetron, een waterkoker en een koelkast.
Welke badkamerfaciliteiten zijn beschikbaar bij La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse appartement?
La Parenthese Au Coeur Des Palmiers, Sur Les Hauteurs De Grasse appartement beschikt over een badkamer met een haardroger en badlakens.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer